Bursa Web TasarımBursa Web Tasarım

Ucuz ve kaliteli web sitesi kurmak ne kadar avantajlıdır?

Günümüzde web tasarım firması olarak faaliyet gösteren binlerce web tasarım firması arasından en kaliteli hizmete ulaşmak elbetteki zordur. Bu sebeple dikkatli olunması gereken bir seçim yapılmalıdır. Kaliteli bir web site içeriği, görsel sunumu ile dikkat çekici ve prestij kazandıracak çizgilere sahip olmalıdır. Bu kriterlere uygun olarak tasarımını gerçekleştirdiğimiz web siteleri kısa sürede arama sonuçlarında da üst sıralarda kendine yer edinmektedir.

Web sitelerinde bulunan bazı özellikleri aşağıda göstermiş olup, müşterilerimize fikir sahibi edindirmiş oluruz.

Esnek Düzen

bursa web tasarım, bursa web site tasarım, web tasarım bursa

Esnek düzen sayesinde web sitelerinde bulunan modülleri istenilen şekilde ve alanlara yerleştirerek görsel zenginliğin yanında istenilen bilgilere kolayca ulaşılmasını sağlıyoruz. Web site tasarımlarına iyi bir görsel ve tanıtımı ekleyerek kurumsal müşterilerimizin ürün tanıtımlarını en iyi şekilde müşterilerine sunmalarını sağlıyoruz.

Esnek düzen hakkında

Çoklu Renk Değişimleri

bursa web tasarım, bursa web site tasarım, web tasarım bursa

6 ana renk değişimleri sayesinde web sitesinde gezinen kullanıcıların ana renkler içerisinden kendi istedikleri renkleri kullanarak buton yazı renklerini kolaylıkla değiştirebilirler. Böylelikle sitenizin farkını ve gezinme süresini arttırmış olursunuz.

Çoklu renk değişimleri hakkında

Çok Yönlü Menü Stilleri

bursa web tasarım, bursa web site tasarım, web tasarım bursa

Farklı menü stilleri sayesinde site içerinde aranılan bilgilerin kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılması sağlanır. Menü stilleri aynı zamanda görselliğe katkıda bulunur.

Menü stilleri hakkında

Mobil Uyumluluğu

bursa web tasarım, bursa web site tasarım, web tasarım bursa

Tasarladığımız tüm web sitelerin tablet ve akıllı telefonlara tam uyumluluğunu sağlıyoruz. Web sitenizin her koşullarda ulaşılmasını kolaylaştırıyoruz.

Sanal dünyada erişimin kolaylığı iyi bir reklamı ve müşteri artışını getirir.

Mobil uyumluluğu hakkında

RTL Destek

bursa web tasarım, bursa web site tasarım, web tasarım bursa

Web sitelerinize RTL desteğini ekleyerek menu ve modüllerin yatay düzlemde konumlarını tersine çevirebiliyoruz. Farklı tasarımlar diyer alışılmış web sitelerinden ayrılarak sizi daima ön planda tutar.

RTL desteği hakkında

Resim Galerisi

Sitenizde bulunan resimlerin farklı galeri ve slayt görünümlerini sağlayarak istenilen kişisel veya ürün tanıtımlarını efektlerle yayınlıyoruz.

Anlaşılabilir görsellik istenilen sonucu getirir.

Resim galerisi hakkında

Go to top